Kniha navstev

- Pokračovanie knihy návštev zo stránky Deltaklubu Košice
juraj
Príspevky: 3432
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Rychlo chod zrusit, nechaj si urobit novu ponuku a ja Ti skusim dat konkurencnu. Hlavne nesmies ostat ich rukojemnikom. Do konca roka mas potom cas na rozmyslenie a stale sa vies vratit aj ku nim. Ja som to tiez tak urobil.

Užívateľov profilový obrázok
PetoR
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 8:10 am
Bydlisko: Georgsville
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa PetoR »

Ja som este pred troma rokmi pouzil na porovnanie stranku http://poistenie.etrend.sk/pzp/vypocet. Zda sa ze udaje tam maju aktualne, takze to treba skusit. Mne vysla vtedy najvyhodnejsie Kooperativa (maju v cene aj zakladne poistenie voci zivlom), a ked som tam isiel osobne, tak som dostal este nejakych par percent zlavy navyse (na moju Feldu 1,3 50kW platim cca 88 eur, tento rok som mal jeden tukes a tento tyzden mi dosiel sek na 73€).

Edit: prave platim na dalsi rok, nasiel som stary prevod, takze cenu mi nezmenili a platim 73,23. Vtipne je, ze mi za bezskodovy priebeh dali bonus 60%...

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa pegas »

Dobrá stránka - u mňa vyhráva Union za 130eur. Tak a mám sa čoho chytiť, keď budem tlačiť na Allianz.
Inak, v tej kalkulačke majú pri niektorých poisťovniach aj neoficiálne zľavy, napr. Genertel na svojej kalkulačke vypíše niekoľko násobnú cenu, namiesto 150eur. Ale pri Allianzi dostanem stále 350eur (aj keď neoficiálne som zjednal kedysi na 130eur).

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

Gaspi najlepsie je ist osobne a skusit poistit tam kde uz mas nejaku poistku. Ja mam v kooperative kde mam poisteny aj byt a platim 180eur za 2500ccm/105kW, ale na technicky rok. Prakticky to je ale jedno. Ten od koho som kupoval auto mal poistenu flotilu a platil len o nieco menej a to 177eur v Allianzi.

Užívateľov profilový obrázok
PetoR
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 8:10 am
Bydlisko: Georgsville
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa PetoR »

Nasiel som teraz pri pratani atenu California. Kedysi sme na to chytali televizny signal v KE, ale niekedy pred troma rokmi to zrusili. Niekedy pred rokom som zachytil, ze v BA spustili MMDS vysielanie. Da sa to na to pouzit? Alebo vie mi niekto poradit ci je to este na nieco pouzitelne?

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Chefo »

Bez konvertora, by sa to mohlo dat pouzit ako wifi antena.

Užívateľov profilový obrázok
Dano
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2011 9:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Dano »

Odkedy je to zrušene mam ju na streche s odstrihnutim kablom bez použivania ale potom čo Chefo napisal sa už nečudujem že sa my podarilo zachytiť slabšie WIFI z budovy KNV ktora je vzialena asi 1km ale je na ňu dobrý výhľad ale len v blízkosti anteny na balkone v dome som nič nezachytil.
ZK-1A

Užívateľov profilový obrázok
Dano
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2011 9:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Dano »

Chefo?? nepoznaš spôsob jak ten slaby wifi signal zosilniť??? (zatial som nič neskušal)
ZK-1A

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Chefo »

Da sa kupit zosilovac (http://www.radiolabs.com/products/wirel ... ifiers.php) v cene radovo niekolko desiatok az stovak dolarov, pripadne pouzi antenu s vyssim ziskom. Pocitaj ale s tym, ze je to nezakonne porusenie maximalneho vyzarovaneho vykonu.

Užívateľov profilový obrázok
Dano
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2011 9:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Dano »

Nezakonne bolo používať DIGI TV Keys :lol: :lol: :lol:
Jak bolo fasa cele DIGI tv vratane HBO bolo zadarmo ale minuly rok to definitivne :( zablokovali.
A pokuta vraj hrozi aj pri používani VTTC (Vacuum Tube Tesla Coil) ktorý spôsobuje širokopásmove rušenie radiovych vln. :)
ZK-1A

Užívateľov profilový obrázok
PetoR
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 8:10 am
Bydlisko: Georgsville
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa PetoR »

Takze v preklade: mozem to odniest do zberu? :)

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Chefo »

Ak to nepouzijes ako wifi antenu, tak na televizor to asi nevyuzijes. Boli nejake reci, ze bude tovysielanie este v pasme 2,3Ghz , ale neviemco z toho. Nejak sa o to uz nezaujimam.

Laco
Príspevky: 2261
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Laco »

PetoR napísal:Takze v preklade: mozem to odniest do zberu? :)
Ja som uz odniesol... :(

Laco
Príspevky: 2261
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Laco »

pegas napísal:V pondelok je pre vela ludi posledny termin na zrusenie PZP na auto. Ake su teraz ceny? Mne v Allianz zas zvysili - na 160eur/rok.
Tak dnes je naozaj posledný deň? Pre istotu som zavolal do kooperatívy (keďže doteraz mi nič neposlali), ceny nezmenili (ja 119€; 1600ccm, 79kw). Len som sa dočítal na internete, že ich zákonná poistka platí aj na živelné pohromy priamo pre poisteného. To len že minulý rok spadol kámošovi cestou cez Jahodnú na auto strom. Síce sa tešil, že ho nezabilo (mal cca 1meter rezervu :shock: ), ale potom si musel riešiť pomerne drahú opravu...
http://www.koop.sk/downloads/Verejny_prislub_zivel.pdf

Laco
Príspevky: 2261
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Laco »

Jááj, a nie som ich poisťovací agent!
(A vôbec, nie som žiadny agent...) :lol:

Napísať odpoveď