Kniha navstev

- Pokračovanie knihy návštev zo stránky Deltaklubu Košice
Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Ivan »

Urcite to je Santa Claus, alebo Dedo Mraz v civile, ked sa tu objavil na vianoce. :mrgreen:
Laminar 13 R ...

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa raf3 »

Nechápem prečo si nechal narásť také dlhé vlasy, a hnedá mu vôbec nesedí !!! .... :lol:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... GFhFkZzz6c :wink:

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

Rado ho odhalil. Je to on.
To video som uz videl, ale stale sa zasmejem ked vidim ako ich na starte, pri podfuknuti zodvihlo aj s pomocnikom na pravej nabezke....

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

sipko sipko...
http://www.dhv.de/db2/glist.php?qi=8000 ... offset%3D0" onclick="window.open(this.href);return false;

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

Atlas dobry, cesta draha. To kde sa tak vravi :sipko sipko? To ako ze bstro bstro?

Užívateľov profilový obrázok
Dano
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2011 9:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Dano »

No zaujimalo by ma prečo pišu max. rychlosť 80km/h keď tu pišu že atlas by mal mať 25-45km/h
http://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1ves ... .8Dasnosti" onclick="window.open(this.href);return false;
ZK-1A

juraj
Príspevky: 3432
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Dano, ani Wikipedia nemoze obsiahnut vsetky podrobnosti. Zhodou okolnosti pri Atlase wikipedia uvadza rozsah v praxi vyuzitelnych rychlosti, pravda je taka, ze Atlas je urcite schopny letiet rychlejsie ako 60 km/h. Nad tym to zavisi od hmotnosti pilota, pripadne dlzky jeho ruk a polohy taziska.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

eduardo napísal:Atlas dobry, cesta draha. To kde sa tak vravi :sipko sipko? To ako ze bstro bstro?
po polsku

Laco
Príspevky: 2261
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Laco »

Z diskusie PG:

Andy 29.12.2011, 12:55
Požehnané sviatky všetkým pilotom. Nerád to píšem, ale už si pripadám ako nositeľ samých jóbových zvestí, ale dostala sa mi do rúk prezentácia z medzirezortnej komisie, v ktorej sa rokuje o rozšírení TMA Poprad Tatry. To čo je oficiálnym návrhom je strašidelné. Podľa nového návrhu sme prakticky dolietali, lebo nová TMA by bola fakticky nad všetkými oblasťami, čo tu stoja za čosi vrátane Sľubice, Čiernej Kopy, Lendak už celkom celkom a až po severnú hranicu s Poľskom. Desivá je vyčkávacia oblasť neďaleko Sľubice, ani vysielačky nepomôžu, pretože certifikované Icomy jednoducho nefungujú už ani nad Sľubicou nehovoriac o Čiernej Kope -mám to s motorom polietané, viem, kde a v akej výške sa ešte dá dokričať na Poprad TWR a kde je to nemožné... Naozaj je potrebné vynaložiť všetko možné úsilie, aby tento návrh neprešiel, pretože až to prebehne, už to nik z nás nedokáže vrátiť späť. Neviem predmetnú prezentáciu s tým hororovým návrhom dať tu do diskusie, a prihlásiť sa mi už na niekoľko pokusov nepodarilo, poprosil som Igora, aby to tu dal, hádam sa mu to podarí, aby ste to mohli vidieť aj na vlastné oči. Takže tak... Amen TMA.

Zdroj: http://www.relaxfly.sk/?page=diskusia

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa raf3 »

Laco, mám pocit, že ten pán, starý ujo, autor návrhu, sediaci v hlavnom meste v hlavnom stane na "ústredni" to zo seba dostal von !!! :wink:
A už o ňom nik nebude hovoriť, že tam len tak sedí a nič nerobí!!! :lol:

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Laco ako mozme my obycajny smrtelnici a skodna vo vzduchu na tom nieco zmenit? treba nieco niekam napisat, peticiu alebo nieco?
KEd tak podme nato cim skor.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1517
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Norbert »

Mas predstavu co robit? Ja nie :(

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Ja predstavu mám. Treba sa obrátiť na kompetentného a zodpovedného (podotýkam - podľa funkcie!) a vyžadovať od neho to, čo je jehou pracovnou povinnosťou.

Nedalo mi, spojil som sa dnes s pracovníkom z oddelenia metodiky LPS, aby som si overil, ako prebiehal proces pripomienkovania návrhov rekonštrukcie vzdušného priestoru žilinského CTR/TMA. ... a vraj tam boli všetci zainteresovaní - aj RLP LAA! Čo tak spýtať sa jeho, ako to prebiehalo a ako sa o Straník bil? Hovorí sa, že nemému ani vlastná mater nerozumie. Nevyzeralo to tam podobne?
Je z tohto pripomienkového rokovania nejaká správa na LAA, vie niečo o tom predsedníctvo LAA?
Neviem, či je seriózne hľadať vinníka za humnami, a on je, zdá sa, kdesi u nás doma...!
Thalhofer GT
Bautek Fizz

juraj
Príspevky: 3432
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Edmond,
zial, aj ked by som mal, neviem posudit, ako sa nas RLP za nas bije. Viem len, ze som mu raz na jednom prezidiu musel riadne prehovorit do duse, lebo som mal z neho pocit, ako keby bol pracovnikom leteckeho uradu :(

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa pegas »

Je tu potrebná nejaká spätná väzba od funkcionárov.
Ideálne na http://www.laa.sk/forum/index.php

Edmond, napíš to tam, a počkáme si na reakciu od Milana Bohuša.
Nemôžeme od neho chcieť aby sondoval všetky naše lokálne fóra, ale fórum LAA už používa.

Napísať odpoveď