Kniha navstev

- Pokračovanie knihy návštev zo stránky Deltaklubu Košice
Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Chefo »

Nechapem, ci chcu, aby v poprade pristavali concordy, alebo raketoplany, alebo naco vlastne im je taka obrovska TMA.

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Michal »

no predsa aby si sa musel nahlasit, prosikat a platit. ked pred mesiacom som na to upozornil, vacsina si myslela, ze to je ftip. a tu ho mas. zacalo to vysielackami a pokracuje TMA ckami. najlepsie by bolo nelietat. bavim še dobre, prajem peknu zabavu - Silvestra. :D

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Chefo »

Niektorych ludi by bolo najlepsie povesat na kandelabre, klebo co sa v tomto state robi uz nema hranic.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Páni, nehnevajte sa, ale niektoré vaše vyjadrenia zaváňajú primitivizmom a hulvátstvom - pripomína mi to krčmové reči podgurážených chlapov. To na diskusné fórum určite nepatrí!
Prečítajte si ešte raz môj posledný príspevok. Myslím, že Peťo a Juraj pochopili, kde treba začať a kde je NÁŠ problém.
Po mojich zisteniach dovoľte mi parafrázovať jednu biblickú vetu: “Neplačte nad LPS, ale nad sebou a nad svojím RLP LAA!”

Žilina je, "Bohušžiaľ" hotová. Tie mapy k popradskému CRT/TMA sú len pracovné návrhy, ktoré prejdú pripomienkami. Na pripomienkovanie budú určite (opäť!) prizvaní aj zástupcovia armády, SNA a LAA. Aj ja si myslím, že pracovné návrhy nie sú OK, a už som sa k nim zo svojej pracovnej pozície náležite vyjadril.

Sme výnimoční hlavne tým, že všetci všetkému rozumieme - dokonca aj konštrukcii príletových a odletových tratí, atď., atď. Keby sme si ešte tak urobili poriadok vo svojej "kuchyni", určite by niektoré veci mohli vyzerať ináč. K tomu je však potrebné viac jasnej mysle.
Ak toho nie sme schopní, tak si ešte v starom roku uľavme a dobre ponadávajme - možno nám to pomôže!!!

Prajem všetkým všetko dobré.
Naposledy upravil/-a Edmond PP v So Dec 31, 2011 4:06 pm, upravené celkom 1 krát.
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa sidewinder »

presne ako pises Gaspi. Ale zatial maju obe strany forum LAA... poviem to ze na haku. Ja som to rozoslal po weboch co som nasiel padackarsky a tak ale vsetci nato kaslu. Aj na relaxfly som dal a nic bez reakcie. Bolo by dobre aby sa tam zaregistroval aj edmond a hodil tam veci ktore pisal tu. Nech sa to nejako rozbehne.

EdmondPP prosim zaregistrovat sa na http://www.laa.sk/forum/" onclick="window.open(this.href);return false; a v tejto teme pokracovat vyhradne tam.

Pokusime sa tam dotiahnut ostatnych lietacov vychodu, nech sa to riesi globalne na jednom mieste.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa pegas »

Vysielačky boli iba odporúčanie nášho RLP (pretože sa mu nepodarilo presadiť rozumnejšie kompromisy).
Ja si myslím, že keby sme tie vysielačky naozaj všetci začali používať a zahltili rádiovú komunikáciu v Žiline, Poprade a inde, štátni funkcionári by hneď zistili aká je to hovadina a sami nás budú pýtať, ako majú skresať vzdušný priestor, aby sme ich prestali používať. Taká Gándhího cesta :)

Hoci investícia do leteckej vysielačky nie je práve malá, ani stratený čas pre získanie papierov, ale aj keby sme tie vysielačky mali po mesiaci zahodiť, tak by to nebola zbytočná snaha. Definitívne by sme zlikvidovali problém, ktorý nás ťaží už roky a otravuje nám život.

P.S. Edmondovi: hulvátstvom (nie hulváctvom). Ak by tvoj zdroj mal pravdu, prečo ani RLP SNA o ničom nevedel? Nie celkom si ma presvedčil.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Prosim vas len sa nezacnite teraz hasterit pre prkotiny.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa pegas »

Nevravím, že Edmondov zdroj nehovorí pravdu, ale mám dôvod pochybovať - a nebol som tam ani ja, ani Edmond. Je hlúpe urobiť si názor na základe neúpných informácií.

Čo sa týka pravopisu, to je iba medzi mnou a Edmondom :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Indian »

Len v rychlosti:
Edmond, tento raz palec hore, presne si to vystihol!!
2. vec, neviem v akom domneni zijete, ale teda co ja viem, tak pouzivanie vysielacky 2m/PMR vo vzduchu je v podstate pre nas nelegalne a neziaduce-koli sireniu vln az do alelluje napr. z 1km vysky.

Prepacte za gram., chyby a za polopatisticke vyjadrenie, ale ci sa vam to paci al. nie je to tak. Amaterske vysielacky su vyhradne pozemna sluzba. Takze do tohoto zbytocne nerypte lebo poseriete aj dalsiu vec, ktora sa este ako tak toleruje !!!!! Osobne pouzivem, ked tak, tak PMR, co by sa vo vzduchu tiez nemalo!!! viacej mate aj napr. tuna>
http://www.pgweb.cz/forum/vybaveni-tech ... ware:77259" onclick="window.open(this.href);return false;

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa pegas »

... lenže reč bola o leteckých vysielačkach (pásmo ~118-130 MHz AM).

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Peťo, ďakujem za upozornenie na chybu. Samozrejme - píše sa hulvát, nie hulvác.

Áno, informáciu mám od osoby zúčastnenej na rokovaniach, osobne som to však nepočul. V každom prípade si RLP LAA nemôže nechávať pre seba informácie o výsledkoch jeho pracovných aktivít (predovšetkým z takých dôležitých rokovaní, ako bolo pripomienkovanie zmien riadených vzd. priestor) . Mal by o takých dôležitých skutočnostiach informovať minimálne predsedníctvo LAA. Neviem, či je také ťažké "hodiť" info aspoň na jedno diskusné fórum PG a HG. Preboha, veď je za svoju činnosť platený z príspevkov každého člena! To mu tí členovia nestoja za námahu?
Takže sa pýtam ešte raz. Existuje od RLP LAA nejaká písomná správa o jeho účasti na uvedených rokovaniach a o ich výsledkoch? Ak nie, tak to už nie je lajdáctvo, ale ignorancia členskej základne LAA.
Naposledy upravil/-a Edmond PP v Po Jan 02, 2012 11:34 am, upravené celkom 1 krát.
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Michal »

Edmond PP napísal:To mu tí členovia nestoja za tú námahu?
- nie, tym clenom to nestoji za to :?
Edmond, co tu chces riesit ? , ak 95% ludi nezaujima ani ich LAA poistka. :D

kojsovka na Silvestra:
Prílohy
Snímka017.jpg
Snímka021.jpg
Snímka030.jpg

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Velmi velmi velmi, este raz velmi vas prosim presunte debatu ohladom RLP na forum LAA ktore som v polke decebra spojazdnil.
Nech to vidia aj ostatni clenovia a nech si to tam precita aj RLP LAA.
Lebo takto to riesit tuna v knihe navstev to nema zmysel.

takto to ide do vetra ako tieto moje ziadosti.

pre totalnu jednoduchost link na registraciu: http://www.laa.sk/forum/ucp.php?mode=re ... f59c41dca9" onclick="window.open(this.href);return false;

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

Nejdeme lietat do Australie???
http://naughtylawyertravels.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

juraj
Príspevky: 3432
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Edo, v Tvojom pripade by uplne stacilo, keby si zacal lietat aspon na Slovensku :D

Napísať odpoveď