Kniha navstev

- Pokračovanie knihy návštev zo stránky Deltaklubu Košice
Laco
Príspevky: 2261
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Laco »

Ako zajtra? Išiel by som...

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Michal »

Norbert napísal:Mne to pripada ze najlepsi den bude dneska.
Noro Ty si dnes nebol lietat ? , vy ste zrusili sutaz ? :D

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

Sani dnes v Martine na sutazi doletel do ciela 250km disciplinu. Dostal vsak 0 bodov. Nastupal viac ako 2450m... nevedel a nerozumel na briefingu.
http://www.soaringspot.com/fatraglide" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil/-a eduardo v So Máj 05, 2012 9:10 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1517
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Norbert »

No co uz s Vami.
Tokaj? Odchod o 10:00 od Laca?

Laco
Príspevky: 2261
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Laco »

Takže dohonuté. Odchod na Tokaj odo mňa o 10.00. Ostatný v predstihu, Noro ide cez Terasu pre krídlo...

Hifi
Príspevky: 117
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 7:46 am
Bydlisko: Gbeľany
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Hifi »

Včera som sa vozil nad Straníkom s troma vetroňmi a jeden to slušne "krachoval" do úrovne štartu než som vzlietol, ale potom sa krásne zdvihol, ktovie či si Šani nebol omrknúť štart :). Podmienky boli bombové. :). A pána doktora teoretika z TV tiež pozdravujem, za ten nulový výdaj energie sa skoro neviem učesať, takú mam v rukách svalovicu :) Dnes si dávam bezpečnostnú prestávku.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

No kde su chlapci z Tokaja? Cakam report. Snad ich nezadrzali na hranici pre vacsie mnozstvo prevazanej cabajskej klobasi, ako je povolene na 1 osobu??? :wink: Ci?

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

Ide zajtra niekto, niekam? Vyzera to slubne, mozno na Kohut. Bude fucat sever. Noro ma navnadil...

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1517
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Norbert »

To ma tesi Edo ze som Ta navnadil.
Ja som momentalne odpisany na cely tyzden vratane vikendu.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa pegas »

Darujte niekto Norovi staré GPS-ko. Už sa na to nemôžem pozerať. :D

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa raf3 »

eduardo napísal:Ide zajtra niekto, niekam? Vyzera to slubne, mozno na Kohut. Bude fucat sever. Noro ma navnadil...
Sľubné to bude aj na Budimíri stačí zohnať umakartové dvere (stačí 60-tky) a dohodnúť s TWR Košice nízke lety v "CRTčku" ... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

Nieco zo sutaze http://fatraglide.sk/2012/hirek-magyarul" onclick="window.open(this.href);return false;

A beérkezett IGC között azért kellet egy kicsit bogarászni. SII (a magyar versenyző) úgy érezte, nem kell a vonalig elmenni induláskor, ezért előtte 1km-rel elindult. A jutalma 0 pont. (Hogy ezt megtetézze még magasságot is sértett.) A kendvenceim a dánok. A PS elrepült a vonal előtt 5 méterrel és elindult (-50 pont), majd magasságot is sértett és a rögzítési ideje is több mint 10s. Volt még csemege, Svere az Arcus-szal. Az egyik légtér előtt úgy fordult ki, hogy 10 percig számolt a gépem mire akkorára nagyította a repülést, hogy nem látszott légtérsértésnek. Volt egy másik logger, ami 34 darabban rögzítette a repülést. Na ez nekem kb. 1 óra munkát adott.

Nebude to presne ale skusim prelozit. Pisal to jeden madarsky plachtar, ktory vsak momentalne nesutazi, ale je tam nieco ako Gaspi na nasich sutaziach. Vyhodnocuje GPS.

Medzi prijatými IGC som sa teda musel trochu poprehrabávať (dali mi trochu zabrať). SII (maďarský pretekár) to cítil tak, že pri štarte netreba prísť celkom k čiare a preto vyrazil 1 km pred ňou. Jeho výslužka 0 bodov. ( a aby to ešte potvrdil prekročil aj povolenú max. výšku) Moji obľúbenci sú však Dáni. Pilot PS preletel okolo čiary 5 metrov a vyrazil ( -50 bodov), potom prekročil povolenú výšku a aj čas záznamenávania bodov mal nastavený na viac ako 10 s. A ako lahôdka tam bol ešte jeden taký, Svere sa volal a lieta s Arcusom. Jednému vzdušnému priestoru sa tak vyhol, že môj stroj potreboval 10 minút na to, aby mi zväčšil jeho let na takú veľkosť, aby som mohol rozpoznať že nedošlo k narušeniu daného vzdušného priestoru. A nakoniec tam bol jeden ďalší logger ktorý robil záznam letu na 34 kusov. No a to pre mna znamenalo cca 1 hodinu roboty.

Jaj, skoro som zabudol. Pilot s označením SII je Sanyi. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4207
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa jaro »

Zajtra to bude na prelet smer Buče alebo Č.Kopa na Tatry. Nájde sa partia so šoférom?

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1517
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Norbert »

Vyzera to velmi dobre na zajtra.
Bohuzial presne zajtra je ten den kedy jednoducho nemozem. :(
Budem cely den mitingovat a pozerat na mraky za oknami...

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eduardo »

No...ciste teoreticky ak by niekto z KE isiel, tak by som sa pridal. Pre istotu si idem dat baterky z GPS do nabijacky :lol: :lol: :lol:

Napísať odpoveď